Skip to content

Naše služby

2-3
Kadeřnické
služby
Každodenní úprava vlasů se odvíjí zejména od kvality kadeřnických služeb. V našem salonu dodržujeme přesné technologické postupy, používáme velmi kvalitní, a zároveň šetrnou vlasovou kosmetiku MAXXelle a neustále se pro Vás vzděláváme. Výsledkem je precizní střih a perfektně padnoucí barva.
3-1
Vlasové
lázně
Trápí Vás lupy, pomalý růst vlasů, jejich vypadávání či obtíže s vlasovou pokožkou? Jsou Vaše vlasy bez života – poškozené, křehké a lámavé? Hledejte příčinu! Přijďte na diagnostiku. Pomocí technologií MAXXelle Miracle a Cura Riattiva znovuobnovíme a udržíme krásu a zdraví Vašich vlasů.
1-2
Prodlužování vlasů
Sníte o přirozeně dlouhých, krásných a hustých vlasech s jednoduchou údržbou a bez zatížení vlastních vlasů? Vyzkoušejte Hairtalk extensions – rychlou a maximálně šetrnou, páskovou metodu prodlužování vlasů s téměř neviditelnými spoji vyráběnými z lékařsky testovaného silikonu. Naplníme Vaše očekávání.
4-1
Péče o ruce a nehty
Ruce a nehty vždy prozradí, jak o sebe pečujeme, jsou naší vizitkou. Věnujte jim proto maximální pozornost a pravidelnou péči. Nabízíme dámskou a pánskou manikúru, nehtovou modeláž, zpevňování přírodních nehtů, shellac, nail art či komplexní relaxační masáže v kombinaci s parafínovými zábaly. JIŽ BRZY V NAŠEM STUDIU.
detail by julie

Sledujte nás na instagramu