SABINA FENCLOVÁ

Sabina vystudovala obor kadeřnictví. Po dokončení školy se rozhodla rozšířit své dosavadní obzory mimo jiné o studium na ekonomické škole, jazyky a různé trenérské a pedagogické směry. I tak je pro ni současná práce nejenom obživou, ale i velkým koníčkem.

„Člověk se musí stále vzdělávat, jít s dobou a novými trendy. Miluju práci s lidmi a moc mě baví pomáhat ženám cítit se krásnější.“

Sabina má na svém kontě 17 let praxe v oboru. V minulosti pracovala na trichologické klinice, která se zabývala vypadáváním vlasů a kožními problémy různého typu. A protože problémy s vlasy jsou v dnešní době čím dál rozšířenější, ráda by se právě trichologii  věnovala do budoucna více. A na co se kromě trichologie soustředí?

„V současné době se zaměřuji například na prodlužování vlasů páskovou metodou, která je nejšetrnější metodou na trhu. Ženy si tak mohou plnit své sny, mít dlouhé a husté vlasy bez zátěže na jejich vlastních.“

Je vidět, že Sabinu zkrátka baví rozmanitost. A to se odráží i v její práci. Hodně se věnuje mimo jiné střihům, včetně těm večerním nebo svatebním, které dokáže podtrhnout i líčením. A je též velice zkušená koloristka, která ke své práci využívá přírodní značky. Není divu, že o její služby je zájem a mezi její klienty patří například Tereza Kostková nebo Daniela Písařovicová.