JULIE SARAY

          Mít vlastní kadeřnické studio byl vždy můj sen! Jsem svéhlavý člověk a ráda si dělám věci podle sebe s citem sobě vlastním. Chtěla jsem svým klientům vytvořit oázu klidu a relaxace podle svých představ a jsem hrozně ráda, že se mi to podařilo.

V čem je podle ní Detail by Julie neobyčejné studio? V tom má jasno. Soustředí se totiž na to, aby klienti už při první návštěvě poznali, že v tomto kadeřnictví jde především o péči o vlasy. Právě na tu lidé často zapomínají a řeší ji až ve chvíli, kdy se vyskytne problém například v podobě lupů, svědění nebo vypadávání vlasů. Proto se Julie zaměřuje právě na vlasovou pokožku.

„Noví klienti k nám do studia většinou přichází proto, že nejsou spokojení se svými vlasy a touží po změně. Mým prvním úkolem je důkladná konzultace a tvorba plánu, jak budeme v péči postupovat. Občas je to opravdová výzva… Nikdy neslibuji, že to bude zítra, ale vím, že k úspěšnému cíli společně dojdeme a to se zatím také vždy povedlo.“ 

Julie pracuje se značkou Maxxelle a to už od jejího uvedení na trh. Jejich filozofie se odlišuje od mnoha jiných značek tím, že jde o menší firmu s dlouholetou tradicí, která jde s dobou. Jejich produkty jsou postavené na přírodní a organické bázi a soustředí se na dlouhodobé zlepšení pokožky. Mají i trichologickou řadu, kterou ve studiu používají na welness therapy.